Ръководството на ЦСКА официално потвърди раздялата си с един от футболистите на националния отбор. Клубът съобщи, че играчът ще продължи кариерата си в друг тим, след като трансферът беше финализиран през последните дни.
От клуба изразиха благодарност към състезателя за неговия принос и професионализъм по време на престоя му в отбора. В официалното си изявление ЦСКА подчерта, че футболистът е бил важна част от състава и е допринесъл за постигането на редица успехи.
Националът оставя след себе си множество запомнящи се моменти с червената фланелка. С представянето си той успя да спечели уважението както на съотборниците си, така и на привържениците на клуба.
Ръководството, треньорският щаб и всички в ЦСКА отправиха най-добрите си пожелания към играча за следващия етап от неговата кариера. Те изразиха увереност, че той ще продължи да се развива и да постига успехи на високо ниво.
„Пожелаваме ти успех и много късмет занапред“, написаха от клуба в посланието си към футболиста при обявяването на трансфера.
Leave a Reply