Звезда на ЦСКА и скорошна шампионка на България се самоуби в София, скочи от 11-ия етаж
Около 10.30 часа сутринта републиканската шампионка по борба – унгарката Жанет Немет, се е самоубила, като е скочила от 11-тия етаж на блок за спортисти в столичния комплекс „Диана“, съобщиха от СДВР.
И в момента на мястото гъмжи от полиция. Отскоро Немет се състезава за женския отбор по борба на ЦСКА.

Унгарката, която вече има и български паспорт, бе сред успешните състезателки на националния тепих. През този месец Немет отново завоюва държавната титла в тежката категория – до 76 килограма, затвърждавайки позицията си сред водещите имена в женската ни борба.
По време на лагерите за подготовка тя тренира заедно с други елитни състезателки, сред които и световната шампионка Биляна Дудова – нейна съотборничка и в ЦСКА. Според полицейските ни източници Дудова и Немет са били и съквартирантки в стаята на 11-тия етаж в комплекс „Диана“, от която е скочила унгарката.
32-годишната Немет има зад гърба си редица национални отличия и неведнъж е доказвала качествата си на тепиха, печелейки титли в тежката категория на държавните първенства.
Leave a Reply